Naujienos

Praktinis seminaras Praktinis seminaras "Kognityvinė ir elgesio terapija vaikams ir paaugliams"

2017-10-22

Garsi ir pripažinta lektorė, vaikų-paauglių psichoterapijos specialistė prof. Maria do Ceu Salvador (Portugalija) š.m. lapkričio 24-26 d. ves 3 dienų praktinį seminarą, viešbutyje Grata Hotel, Vytenio g. 9., Vilnius. Per tris mokymų dienas bus išdėstyta įvairūs vaikų ir paauglių psichoterapinio gydymo aspektai, psichoterapinio gydymo fazės, besigydančiųjų psichoterapija vaikų teisės, psichoterapinio vaikų ir paauglių gydymo efektyvumas ir jo didinimas. Lektorė daug dėmesio skirs šiuolaikinei psichoterapijai, o ypač kognityvinei-elgesio terapijai. Bus pateiktas kognityvinis elgesio terapijos (KET) modelis dirbant su vaikais ir paaugliais, svarbiausios intervencijos ir technikos, naujausi KET pasiekimai gydant vaikus ir paauglius. Taip pat, lektorė išdėstys svarbiausių vaikų ir paauglių vaikų problemų (nerimo ir nuotaikos sutrikimų, dėmesio sutrikimų, elgesio sutrikimų) gydymo principus ir galimybes.
Lektorė dėsto labai gyvai, praktiškai ir tikrai labai naudingai.

Seminaras skirtas: psichologams, psichoterapeutams, įvairių sričių gydytojams bei kitiems specialistams, susiduriantiems su vaikų ir paauglių psichologinėmis problemoms.
Dalyviams išduodamas ne universitetinis (Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos) sertifikatas.
Seminaro pradžia pirmąją dieną – 10 val., kitas – 9 val., pabaiga – 18.15 val.
Dalyvio mokestis: 3 dienų seminaro kaina 99 Eurai, dalyvaujant 2 dienas - 74 Eurai arba 39 Eurai dalyvaujant tik vieną dieną. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama dalyvaujantiems 3 dienas ir pirmiausia užsiregistravusiems.
Būtina išankstinė registracija užpildant šią anketą https://goo.gl/forms/qAPYg2dJIXuj0HkM2 arba el.paštu info@psichoterapija.info iki š.m. lapkričio 17 d. Tel. pasiteiravimui +370 616 53444. Papildomą informaciją užsiregistravusiesiems atsiųsime el.paštu.